Değişmeden Değişin

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Eyüp Bozkurt Mobil Uygulaması metin boyunca “EB Mobil” olarak anılacaktır. EB Mobil’in Google Play Store ve IOS App Store’da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

Uygulamalarımızda, Girilen Veriler şifreli sunucularda sadece sizlerin görebileceği şekilde depolanır ve 3. şahıs yada kurumlar ile paylaşılmaz.

Telefon Kullanım İzinleri, Uygulamamızdan bulunan kısayol arama işlemi için gerekli olan izinlerin tarafınızdan sağlanmış olması gerekir. Verilen bu izin sadece Uygulamada kayıtlı olan müşterilerinizin kısayol aramalarında kullanılmaktadır ve müşterilerinize ait kişisel veriler sadece size özel veritabanlarında şifreli olarak saklanır.

İnternet Kullanım İzinleri, Uygulamamızdan Verilerin Şifreli sunuculara gönderilebilmesi için gerekli olan izindir ve kullanıcıların bunu tanımlaması gerekir. bu izinler telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz. Verilen internet erişim izni sadece uygulama içerisinde dolduracağınız formlara ait veri ve fotoğraf transferi için kullanılmaktadır.

Kamera Kullanımı: Mobil Uygulamalarımızda kamera kullanımı sadece uygulama içerisinden göndermek istediğiniz fotoğraflar için kullanılmaktadır. Kullanıcı bilgisi dışında kullanımı söz konusu değildir. Mobil uygulamada çekilen fotoğraflar kullanıcıya ait şifreli ortamda saklanır ve sadece kendisinin ve bağlı olduğu kurumun erişimine açıktır. Fotoğraflar 3. şahıs yada kurumlar ile kullanıcı bilgisi dışında paylaşılmaz.

Uygulamalarımız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.

EB Mobil, kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için EB Mobil ‘i sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz. 

 

EB Mobil, bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız.

Uygulamalarımız sadece Google Play Store ve IOS App Store’da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir android yada IOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden EB Mobil sorumlu tutulamaz.

Bu uygulamalarda, üçüncü taraflara ait reklamlar ve linkler yer alabilir. Bu üçüncü taraflara ait reklamların ve linklerin niteliğinden, içeriğinden, güvenliğinden veya bunlardan kaynaklı oluşabilecek zararlardan EB Mobil‘i sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz. Google tarafından yayınlanan reklamlara ilişkin ayarlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi, reklam ayarları sayfasından öğrenebilirsiniz.

 

Bu uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı EB Mobil’e aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, info@eyupbozkurt.net mail adresinden bize iletebilirsiniz.

EB Mobil; bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, “son güncelleme tarihi” olarak en alt kısımda belirtiriz. 

Son güncelleme tarihi:

11.03.2021

Uygulama İndirme Metni

Eyüp Bozkurt App burun estetiği ameliyatları hakkında doktor tarafından bireysel olarak geliştirilmiş, ameliyat öncesi ve sonrası hastalara kişisel asistanıza internet, telefonunuzdan ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.

Op. Dr. Eyüp Bozkurt’un sunduğu “Eyüp Bozkurt” mobil uygulaması, telefonunuz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak çok kolay!

“EB” Mobil uygulaması ile kolayca istediğiniz gün ve saate randevu alabilir, randevu saatlerini kontrol edebilir, olacağınız ya da olmak istediğiniz ameliyat hakkında bilgi alabilir ve size en yakın kliniğin yerini aynı zamanda kliniğe nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kişisel asistan ne demek, neden indirmeliyim?

  • Ameliyat öncesi ve sonrası ihtiyacınız olan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.
  • Ameliyat sonrası, bildirim seçeneğini aktif ederek ameliyat sonraki sürecinizde size ne yapılması gerektiğini hatırlatan kişisel asistanınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde yer alan evrak takibi, fotoğraf ve mesaj servisiyle kendi arşivinizi oluşturabilir, herhangi bir durum hakkında doktor ve asistanlarla direkt iletişime geçebilirsiniz.

Bundan böyle “EB” mobil uygulaması sayesinde aklınıza takılan sorulara, Op. Dr. Eyüp Bozkurt hakkında detaylı bilgilere, ameliyat öncesi ve sonrası yapmanız gerekenlere tek tıkla ulaşabileceksiniz.

Op. Dr. Eyüp Bozkurt’a ulaşmak için ayrıca internet üzerinde www.eyupbozkurt.net adresini kullanabilirsiniz.

Bize Ulaşın:

Facebook : https://www.facebook.com/dreyupbozkurt.offical/

İnstagram : https://www.instagram.com/dreyupbozkurt/

Linkedin : https://www.linkedin.com/in/ey%C3%BCp-bozkurt-597b19213/

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCEGHfJjb1BBKSLXCFJDMLYw